Menu główne:
Bilety Autokarowe
Przewozy Autokarowe na trasie Brzesko -> Londyn
Autobusy Sindbad, Interbus, Polonia Transport, Agat, Biacomex, Eurolines
Przewóz i transport osób z Brzeska do Londynu oraz z Londynu do Brzeska realizują autokary, busy takich firm jak; Sindbad, Interbus, Agat., Biacomex, Eurolines Polska, Eurobus Sindbad, Polonia Transport. Bilet autokarowy na trasie Brzesko - > Londyn kosztuje od 289zł do do 390zł. Od wymienionych cen mogę być jeszcze zastosowane zniżki dla pasażerów do 26 roku życia oraz osób powyżej 60 lat. Wyszukiwarka zawiera ponadto szereg połączeń w promocyjnej cenie, które zostały oznaczone kolorem czerwonym.
Realizowane trasy przez autobusy poszczególnych przewoźników są zawarte pod wyszukiwarkę. Wyszukiwarka zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów z Polski do Anglii w tym z Brzeska do Londynu wraz z określonymi przystankami autobusowymi na całej trasie. Połaczenia autokarowe SINDBAD, INTERBUS, AGAT w ramach realizacji trasy z Polski do Anglii i z Anglii do Polski są realizowane każdego dnia w tygodniu.
Bilet autobusowy na autobusy z Brzeska do Londynu można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Pozwala ona na również na zaminę zakupionego biletu oraz jego zwrot - wycofanie z systemu.
Autokary z Brzeska do Londynu
Bilety Autokarowe Sindbad, Interbus, Polonia Transport, Agat, Biacomex, Eurolines
Trasa obsługiwana przez GRUPĘ SINDBAD (autobusy SINDBAD oraz INTERBUS)
Przewoźnik: SINDBAD Czas podróży ok. 25h35m
Przystanek z: BRZESKO, ul. Uczestników Ruchu Oporu 2013-01-18 09:25 (Pt)
Przystanek do: LONDYN, Victoria Coach Station-Departures-stanowiska 19-20 2013-01-19 11:00 (Sb)
trasa: Sanok - Krosno - Jasło - Biecz - Gorlice - Grybów - Nowy Sącz - Limanowa - Mszana Dolna - Myślenice - Brzesko - Bochnia - Kraków - Katowice - Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Słubice - Dover - Maidstone - Londyn - Luton - Northampton
Trasa realizowana przez autobusy Agat
Przewoźnik: AGAT. Czas podróży ok. 24h30m
Przystanek z: BRZESKO, Dw.PKS 2013-01-17 11:30 (Cz)
Przystanek do: LONDYN, Victoria Green Line 2013-01-18 12:00 (Pt)
trasa: Kraśnik - Janów Lubelski - Nisko - Stalowa Wola - Rzeszów - Dębica - Tarnów - Brzesko - Kraków - Katowice - Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole - Wrocław - Legnica - Żary - Olszyna - Antwerpia - Maidstone - Londyn - Guildford - Portsmouth - Southampton
Trasa obsługiwana przez autokar Polonia Transport
Przewoźnik: Polonia Transport Czas podróży ok. 24h10m
Przystanek z: BRZESKO, dw. PKS 2013-01-19 08:50 (Sb)
Przystanek do: LONDYN, Victoria Coach Station st. 1 2013-01-20 09:00 (Nd)
trasa: Tomaszów Lubelski - Lubaczów - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Kraków - Katowice - Gliwice - Wrocław - Legnica - Maidstone - Londyn