Autobusy Anglia - Bilety Autokarowe do Anglii i Londynu


Idź do treści

Menu główne:


Busy Polska Anglia. Przewóz Osób, Paczek, Przeprowadzki do UK

Autobusy do Anglii

Wybierasz się w podróż do Wielkiej Brytanii i zastanawiasz się w jaki sposób się tam dostać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Już teraz skorzystaj z oferty jaką są busy z Polski do Anglii.

Jest to idealne wyjście dla osób, które chcą szybko i wygodnie dotrzeć do wybranego miasta w Anglii. Miastami wyjazdowymi w Polsce są: Zamość, Lublin, Warszawa, Radom, Kielce, Łódź, Poznań, Sandomierz, Stalowa Wola, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław. Dzięki ofercie jaką jest
bus Polska Anglia podróżni mogą dotrzeć do następujących miast: Dover, Ashford, Canterbury, Maidstone, London, Brighton, Bognor Regis, Portsmouth, Southampton, Bornemouth, Reading, Bristol, Oksford, Birmingham, Luton, Northampton, Coventry, Leicester, Peterborough, Boston, Norwich, Ipswich, Colchester oraz okolic tych miast.

Przewozy Busem Polska Anglia - Przewóz paczek do Anglii, Przewozy Osób z Polski do Anglii

Podróżni, którzy zdecydują się na
przewozy busem do Anglii mogą liczyć na wygodną podróż w busach marki Mercedes Sprinter z lat 2012 oraz 2014. Każdy z nich jest wyposażony w podwójną klimatyzację, DVD i rozkładane fotele. Oferta przewozy Polska Anglia obejmuje nie tylko transport osób, ale także przesyłki do Anglii (paczki, korespondencja, gotówka). Cena tego typu usług jest różna i zależy np. od wagi paczek czy ilości gotówki. Za przewóz korespondencji zapłacimy 5 funtów, za paczkę od 15 funtów. Oferujemy także transport zwierząt w cenie od 70 do 150 funtów.

Przewozy osób do Anglii odbywają się w czwartki (wyjazd z Polski) oraz niedziele (wyjazd z Anglii). Dużym plusem tego typu usług jest to, że pasażerowie są odbierani spod wskazanego adresu i odwożeni pod wskazany adres w UK.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą jaką jest
tani transport do Anglii skontaktuj się z nami. Dla zainteresowanych organizujemy także przeprowadzki Polska Anglia. Cena każdej z nich jest ustalana indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z busów do Anglii.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego